ДІТИ ТРЕНУВАЛИСЯ ТА ВІДПОЧИЛИ НА БАЗІ «ЧАЙКА»

Дата: 22.07.2020 08:25

Цього літа, завдяки керівництву СК «Росава» та Степанецької громади, вихованці спортивного клубу, які відвідують секцію з греко-римської боротьби: Єщенко Клім, Кулиничі Денис та Назар, Шинкаренко Олександр, Палій Богдан та Орєхов Тимофій на чолі з тренером Лозовим О.В. з 03.07.2020р. по 12.07.2020р. взяли участь в навчально-тренувальних зборах на базі відпочинку «Чайки» Богуславського району. Під час зборів діти не лише проводили трьохразові тренування, а й мали можливість для активного відпочинку. Вони плавали на каяках по річці Рось, каталися на спортивних велосипедах, займалися стрільбою з лука, купалися в річці, грали в різноманітні ігри. А ще відвідували кіно та дискотеку. Тренування були поєднані з смачним і корисним п’ятиразовим харчуванням.

При такому підході до тренувального процесу діти не лише покращили свою спортивну форму, а й отримали велике задоволення.

Підготовка майбутніх чемпіонів відбувається завдяки проекту «Спорт для всіх», що реалізується за фінансової підтримки Виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ «МХП – Громаді»