АМАТОРИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ БРАЛИ УЧАСТЬ У «МИСТЕЦЬКІЙ ПЕТРІВЦІ», І НЕ БЕЗРЕЗУЛЬТАТНО!

Дата: 13.07.2020 10:55

З 7 по 12 липня 2020 року відбувся обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Мистецька Петрівка», який традиційно проводився 12 липня в День святих Петра і Павла в с. Гельмязів, та цього року в зв’язку з карантином фестиваль було проведено дистанційно.

Журі та організаторів фестивалю вразила велика кількість учасників, які надіслали відео своїх конкурсних виступів. Географія «Мистецької Петрівки», вийшовши за межі нашої області, поширилась до Чернігівщини та м. Торецьк, що на Донеччині. А вікова категорія учасників сягнула від 4-х років до старожилів поважного віку. Учасниками конкурсу, а їх нараховувалось більше ста, була проведена велика робота по виявленню, збереженню та популяризації кращих зразків фольклорної спадщини свого регіону, наші талановиті аматори закладів культури КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади» також не залишилися осторонь, взявши участь в цьому святі старовинних Українських традицій. Завданням компетентного журі було обрати переможцями тих, хто у першоджерелі відтворив кращий зразок фольклору свого краю – пісню, танець, народний обряд чи самобутнє виконання українських мелодій на народних традиційних інструментах! Отже, підсумки фестивалю-конкурсу «Мистецька Петрівка» 2020 підведено, хочемо представити наших переможців:

ІІІ місце отримали:

• «Троїсті музики» будинку культури с. Беркозівка, категорія «Інструментальна народна музика»,  номінація «гурт малої форми»
  • Бовшик Людмила – методист КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади»

Звання дипломантів отримали:

• Аматорський фольклорний ансамбль «Чарівниця» будинку культури с. Попівка;
  • Людмила Хоменко – солістка будинку культури с. Степанці.

Щиро вітаємо наших талановитих переможців конкурсу-фестивалю! Бажаємо невичерпної наснаги, ще більше творчих злетів, неповторних колоритних виступів та безліч перемог!