В СТЕПАНЕЦЬКІЙ ОТГ ЗАПРОВАДЖЕНА ІНІЦІАТИВА ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ

Дата: 08.07.2020 10:15

Розпорядженням сільського голови Олександра Яременка № 207 від 22.06.2020р. створена Координаційна рада з питань Громадського бюджету в Степанецькій ОТГ. Головою цієї Координаційної ради затверджено Павла ЗОРЕНКА, першого заступника сільського голови, секретарем – Наталію ВОВЧИНСЬКУ, секретаря сільської ради. Членами Координаційної ради стали: Тетяна НАУМЕНКО, керуюча справами виконавчого комітету; Мирослава ПЕТРИЧЕНКО, начальник фінансового управління; Володимир ГАВРИЩУК, начальник відділу земельних ресурсів; Іван СТЕПАНЕЦЬ, головний спеціаліст відділу економіки та інвестицій; Андрій ПУСТОВОЙТ, головний спеціаліст відділу юридичного та кадрового забезпечення; Алла БУСЛЯ, в.о. старости Мартинівського старостинського округу; Світлана СВЯТУН, в.о. старости Горобіївського старостинського округу; Володимир ЗАГОРОДНІЙ, в.о. старости Копіюватського старостинського округу; Леонід ДУКА, в.о. старости Павлівського старостинського округу; Іван ВОЩАН, в.о. старости Беркозівського старостинського округу; Оксана САВЕНКО, в.о. старости Полствинського старостинського округу; Ніна САВЧУК, в.о. старости Попівського старостинського округу; Ніна ХОМЕНКО, завідуюча бібліотекою с.Степанці, голова громадської організації «Фонд розвитку Степанецької ОТГ» (за згодою); Яків ПРОГНІМАК, голова громадської організації «Фонд розвитку «Шевченків край» (за згодою); Микола ПОРОЖНІЙ, ГО «Спілка АТО» (за згодою).

КООРДИНАЦІЙНА РАДА ПІДГОТУВАЛА КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ ІНІЦІАТИВИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ В СТЕПАНЕЦЬКІЙ ОТГ В 2020 РОЦІ.

Реалізація проєктів переможців буде здійснено за кошти бюджету громади в 2021 році.