Повідомлення про обробіток посівів пестицидами та отрутохімікатами.

Дата: 06.07.2020 14:40

Відповідно до Закону України «Про бджільництво» та державних  санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві» повідомляємо,  що наше підприємство в період з «07» 07 2020 року по «16» 07 2020 року  на  полях,  що розташовані на території Яблунівської, Литвинецької, Степанецької сільських рад  проводитиме діяльність із застосування інсекциду Кораген та інсекциду Ампліго на посівах кукурудзи (обробіток буде проводитись лише у вечірній та нічний час). А в період з «08» 07 2020 року по «12» 07 2020 року  на  полях,  що розташовані на території  Степанецької сільської ради  проводитиме діяльність із застосування інсекциду Кораген 0,15 л/га та інсекциду Ампліго 0,3 л/га на посівах кукурудзи, мало токсичний, строк дії токсичності якого складають  - 5 діб.

В разі наявності зареєстрованих на території сільради суб’єктів бджільництва, просимо повідомити їх про небезпеку для бджіл у вказаний вище період та необхідність вивезення пасік в безпечне місце.

тел. +380472332074