Відбувся 2-й тур Чемпіонату області з футболу

Дата: 06.07.2020 10:53

Завдяки проекту «Спорт для всіх», що реалізується за фінансової підтримки Виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ «МХП – Громаді» СК «Росава» продовжує брати участь у Чемпіонаті області з футболу 2020 року. 4 липня на стадіоні «Маракана» в с.Степанці господарі провели черговий  футбольний поєдинок з СК «Базис», с.Кочубіївка.

Попри сильне бажання вирвати 3 очки, СК «Росава» поступився гостям з рахунком 1:2

СК «Росава»: Сорокін, Пархоменко, Никитенко, Вовк, Валашенко, Гуд, Сайко, Степанов, Тупчієнко, Барбанов, Матвієнко.

СК «Базис» : Клименко, Гірський, Мачульський, Каплюченко, Дюжов, Гріщенко(Полозюк 80′), Смілянець(Попсуй 73′), Тепляков(Тастанкулов 82′), Ястремський(Кравченко 52′), Ординський(Осіпчук 85′), Лавріненко(Рибак 57′).

Голи: Гуд Євген (90 + 2) - Смілянець(28′), Гріщенко (67′) - ( 1:2)

(фото взяті з сайту СК «Базис»)

У 3-му турі, на виїзді, «Росава» зустрінеться з «Олімпом» в м. Кам’янка

Нагадаємо, що всі матчі Чемпіонату, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні,  проходять без глядачів, дякуємо за розуміння.

А тепер до приємного, голкіпер СК «Росава» Олексій Сорокін,  отримав відмітку «Найкращий голкіпер Чемпіонату області 2019 року».

Приємну нагороду, перед початком матчу, Олексію вручив сільський голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко.