Щира подяка за підтримку

Дата: 26.06.2020 14:10

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої і як чудово що такі люди є. Працівники КНП «Канівська ЦРЛ»,  які проживають в Степанецькій ОТГ, висловлюють  найщирішу вдячність сільському голові Степанецької громади Олександру Яременку за привітання та матеріальну підтримку з нагоди професійного свята – Дня медика. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я жителів своєї громади. Ще раз дякуємо за Вашу підтримку та за  Ваше щире і чуйне серце. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!

З повагою, Кусакова Валентина Олександрівна, Ткаліч Надія Степанівна, Качан Валентина Миколаївна, Бородкіна Світлана Михайлівна, Захарчук Тетяна Олександрівна, Калюжка Тетяна Олексіївна, Яременко  Валентина Миколаївна, Шадура Юлія Валеріївна, Глушко Ольга Олександрівна.