Життя промайнуло, як один день…

Дата: 26.06.2020 09:02

Так говорить про свої роки Віра Іллівна Білан, ювілярка, що мешкає в Полствині. 25 червня цього року їй виповнилося 85 років. З самого ранку двері до її обійстя не зачиняються. Сусіди, родичі, представники Степанецької ОТГ - всі поспішали привітати завжди привітну, щиру та доброзичливу жінку. З посмішкою на устах і глибоким сумом в очах, ювілярка зустрічала гостей та відповідала на безкінечні телефонні дзвінки. Нелегка доля дісталася Вірі Іллівні. Тяжке повоєнне дитинство без тата. Виснажлива робота в колгоспі. Смерть чоловіка. Всі ці події не минули безслідно. Та найбільшим ударом долі стали смерті трьох її синів, які були для жінки надією і опорою. Далеко проживають онуки. Не завжди мають можливість приїхати до бабусі. Тож і проживає ювілярка одиноко. В. о. старости Полствинського старостинського округу - Оксана Савенко привітала іменинницю від імені сільського голови і всієї громади та вручила подарунок, аби Віра Іллівна завжди відчувала тепло і в душі, і в господі, і була ще багато років прикладом справжньої жінки і матері.