Контрольний спаринг в Лебедині

Дата: 24.06.2020 14:40
Кількість переглядів: 527

20 червня, Лебедин, Черкаська область, ЛНЗ-Арена

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Росава» (Степанці, Черкаська обл.) 2:1

Голи: Грицай (10), Листопад (90+3) – Кисіль (75)

СК" Росава" провів контрольний спаринг з командою Лебедин, яка посідає 2 місце у турнірній таблиці в Чемпіонаті України серед аматорських команд.

"ЛНЗ"  швидко відкрив рахунок з нічого: Грицай лівою ногою точно поцілив у місце, яке не зміг захистити Марченко – 1:0.

Незважаючи на різницю в класі, футбол був не дуже видовщним і з невеликою кількістю моментів. До перерви тільки Грицай ще раз міг забити – не влучив у ворота, а у складі "Росави" активністю двічі відзначився Пуш на правому фланзі. Перерва.

У другій половині моментів побільшало, але темп гри все одно був невисокий, та й нагоди ці на гольові не тягнули. Лебедин обклав Росаву подачами й кутовими, а Росава відповіла проривом Пуша і теж декількома подачами. Одна стала результативною: Тупчієнко знайшов на дальній стійці Кисіля, який обробив м’яч і забив з лівої ноги – 1:1.

У кінці гри Листопад побіг уперед боротись за верхові м’ячі. Це стало ключем до перемоги. На третій компенсованій хвилині Тимофій забив з подачі партнера. 2:1 перемога ЛНЗ.

Завдяки проекту  "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки Виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ "МХП-Громаді" СК "Росава", на чолі з новим професійним фахівцем Олександром Кирилюком, продовжує готуватися до сезону Чемпіонату області, який стартує вже цими вихідними 27-29 червня 2020 року.