ЗАСЯЯЛИ ЛІХТАРІ НА ВУЛИЦЯХ МАРТИНІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 24.06.2020 08:47

В селах Мартинівка та Дарівка,  Мартинівського старостинського округу Степанецької ОТГ, проведені роботи по реконструкції вуличного освітлення на двох трансформаторних підстанціях: Дарівка, по вулиці Дружби - ТП 102, Мартинівка, по вулиці Центральна - ТП 163. На реалізацію цих проектів були виділені кошти з бюджету нашої громади рішенням сесії сільської ради.  Фахівці Районних електричних мереж (РЕМу) перевірили схеми включення кожної приєднаної до мережі гілки та від 15 червня 2020 року закладено параметризацію включення реле часу. Тож світло вночі на вулицях додало не лише окрасу вечірнього сільського краєвиду, а і безпеку пізнім перехожим.

Створення Степанецької ОТГ, як і інших спроможних громад в Україні має одною із головних своїх цілей – вирівнювання життя жителів, як у містах, так і в селах. Після завершення реформи децентралізації, коли в Україні буде стовідсоткове об’єднання в спроможні громади всіх сіл, великих і малих міст, -  буде максимально вирівняно і рівень життя в громадах, поступово зникне різниця, - це сільська чи міська вулиця чи садиба, школа чи заклад культури. Вулиці будуть освітлені та заасфальтовані, подвір’я прикрашені квітниками, перехрестя отримають дороговкази, а кожний будинок матиме свою адресу з відповідним аншлагом. Для цього в селі Мартинівка, одному із перших в Степанецькій ОТГ, вже виготовлено Генеральний план села, який невдовзі буде затверджений.