Участь у проєкті Волошки

Дата: 23.06.2020 08:38

Звітом Ради Європи підтверджується,  що практики використання Інтернету дітьми з інвалідністю дуже схожі на практики використання Інтернету дітьми без інвалідності.

Але разом з тим  діти з інвалідністю потребують додаткових зусиль та уваги. Враховуючи різні типи вразливості дітей, необхідно формувати навички   безпечної поведінки в Інтернеті.

У  травні 2020 року за ініціативи Центру кращого інтернету та Центру  «Стартум» розпочався новий проєкт, - Волошки (Інклюзивний цифровий досвід: реальність та потреби).

Мета проєкту – допомогти родинам уберегти дитину з особливими потребами  від загроз та використати можливості Інтернету для її розвитку та відпочинку.

У  ході реалізації  проєкту  Волошки працівники психологічної служби Степанецької ОТГ сприяли тому, щоб батьки дітей з інвалідністю долучилися до всеукраїнського опитування. За результатами заповнених анкет будуть розроблені рекомендації для  вище зазначених родин.

За  матеріалами  Інформаційно-методичного центру