Дата: 23.06.2020 12:14

Розробник:

виконавчий комітет Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Зміст проєкту:

Проєкт регуляторного акта передбачає приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства та інформування населення щодо порядку надання адміністративних послуг, підвищення якості їх надання, створення сприятливих умов для реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб на одержання таких послуг на території Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади.

Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

проєкт регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (https://stepanecka-gromada.gov.ua/) в рубриці «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу» розділу «Регуляторна діяльність».

Строк приймання зауважень та пропозицій:

зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення.

Спосіб подання зауважень та пропозицій:

зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань просимо надсилати за адресою: 19031, вул. Лісна,4, с. Степанці, Канівський район, Черкаська область, з поміткою «зауваження та пропозиції до регуляторного акта» або на електронну пошту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області: 473696416@ukr.net.

Виконавчий комітет Степанецької

сільської ради об’єднаної територіальної