ПО ВУЛИЦІ ТКАЧЕНКА В СТЕПАНЦЯХ ВІДРЕМОНТОВАНО ДОРОГУ

Дата: 22.06.2020 14:48

Значною проблемою сіл України, зокрема і Степанецької ОТГ є якість дорожнього покриття. У відповідності, до діючої в громаді «Програми розвитку інфраструктури і фінансування, пов’язаної з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг місцевого значення, автомобільних доріг загального користування та місцевого значення, які проходять територією Степанецької ОТГ, Черкаської області на 2018-2020рр.»,  керівництвом Степанецької громади було ініційовано та профінансовано роботи з благоустрою та ремонту дороги по вулиці Ткаченка в селі Степанці. Для цього було проведено тендер серед підрядників, який виграло ТОВ «СК НЕВА+». На ремонт  цієї дороги, довжиною в 1200 м  було виділено 3,0 мільйони грн., але за рахунок торгів на тендері, заощадили 1,3 мільйони грн. В червні 2020 року  ремонтні роботи було завершено.

Керівництво Степанецької ОТГ планує і в подальшому проведення ремонтів за такою процедурою.