КВІТИ І ПОДАРУНКИ НЕВТОМНИМ РУКАМ

Дата: 19.06.2020 10:35

18 червня 2020 року  відсвяткувала свій 85-ти річний ювілей корінна жителька с. Степаці Тетяна Ничипорівна Вовк, світла добра людина. Жінка народилася в багатодітній родині, з 6-ти років виховувалася в рідної тітки, тому що батько пішов на війну, а матері було тяжко самій піднімати дітей. Тетяна Ничипорівна закінчила  лише 4  класи Степанецької середньої  школи та з 13-ти років пішла в колгосп возити воду, потім працювала на Маслівській селекційній станції. В рідному селі, пропрацювала в колгоспі до пенсії, - біля землі та на фермі. Жінка разом із чоловіком виховала 2-х дітей та має 2-х онуків. Наразі проживає із донькою Галиною. В такий святковий день ювілярка привітно зустріла представників Степанецької ОТГ, які прийшли її привітати з ювілеєм, щиро дякувала за теплі слова, подарунок та привітання.