СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ОЛЕКСАНДР ЯРЕМЕНКО ПРИВІТАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 19.06.2020 14:37

19 червня 2020 року, на території Канівської центральної лікарні, очільники міста Канів, Канівського району та сільський голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко привітали медичних працівників із їх професійним святом. На адресу медиків пролунало багато теплих слів за їхню нелегку, але таку необхідну працю, було вручено грамоти, подяки, квіти та подарунки. На їхню честь прозвучали музичні вітання від місцевих артистів.

За безпосередньої участі виконавчого комітету Степанецької ОТГ, сільського голови Олександра Яременка, медичним працівникам громади та медикам, які працюють в КНП «Канівська ЦРЛ» і проживають на території Степанецької громади, з нагоди професійного свята, було виділено кошти для преміювання, вручено подяки та продуктові набори з продукцією холдингової компанії групи МХП.

Також, за вагомий внесок в справу запобігання коронавірусної хвороби CОVID-19 на території Черкаської області, підтримку сфери медицини і значні успіхи в збереженні життя і здоров’я жителів громади, сільський голова Олександр Яременко, був відзначений Подякою голови Черкаської обласної державної адміністрації Романа Боднара.

Нагороду, за його дорученням, вручив голова Канівської районної державної адміністрації Юрій Розе.