ДІТИ ТА ОНУКИ – ТО НАЙКРАЩА НАГОРОДА В ЖИТТІ…

Дата: 15.06.2020 09:54

14 червня 2020 року, свій 80-ти річний ювілей відсвяткувала Феодосія Дмитрівна Хоменко, що проживає в селі Степанці. Народилася та виросла іменинниця в селі Хутір-Хмільна, вийшла заміж за Григорія Хоменка та й переїхала жити до чоловіка в Степанці. Мама трьох синів та доньки, турботлива бабуся та прабабуся. Все своє життя присвятила дітям, сімейним клопотам та роботі в колгоспі, якій вона віддала майже півстоліття,  яке промайнуло в турботах ніби один день. Всюди намагалася встигнути. І сьогодні, коли на поріг прийшов ювілей, до іменинниці поспішали не тільки діти, онуки, правнуки, родина, а й представники Степанецької громади: секретар та депутат Степанецької сільської ради Наталія Вовчинська та головний спеціаліст відділу земельних ресурсів, її онук Олександр Хоменко. Від імені сільського голови, Олександра Яременка, вони  привітали ювілярку зі святом, подарували квіти та подарунок.