ВСЯ ДОЛЯ РОЗМАЛЬОВАНА ТА РОЗШИТА КВІТАМИ, ДІТЬМИ І ОНУКАМИ…

Дата: 15.06.2020 09:49

13 червня цього року свій 80-й день народження зустріла  жителька села Пилява – Галина Яківна Голуб.. Теплий і надзвичайно красивий день – для людини з надзвичайною долею. Добра і позитивна, чудова господиня, хороша мама, добра бабуся. Разом із чоловіком Петром Васильовичем підняли на ноги трьох дітей, мають шестеро онуків. Руки цієї працьовитої жінки не знали спокою протягом всього трудового життя. Працювала в рідному селі, була завідуючою ферми, має багато нагород. Свою доброту й щирість вона повною мірою дарує своїм рідним, близьким та односельцям. А всю душевну красу ювілярка втілює у своєму рукоділлі, - виливає всі фантазії нитками на полотні,  малює і сама вишиває картини. Відчуття прекрасного передала і своїм дітям та онукам. На сьогоднішній день Галина Яківна проживає в селі Степанці  із дочкою Вірою, чиє подвір’я буяє чарівними квітами, тож іменинниця відчуває у цьому квітковому раю душевний спокій та турботу.

Представників Степанецької ОТГ, які приїхали привітати ювілярку, зустріла  із щирою посмішкою, з дитячою радістю прийняла привітання та подарунок, щиро дякувала за увагу та підтримку.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)