A A A K K K
для людей із порушенням зору
Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

СК "Росава" готується до сезону попри незрозумілу ситуацію щодо старту Чемпіонату через карантин

Дата: 16.06.2020 12:18
Кількість переглядів: 984

Фото без опису

Завдяки проекту  "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки Виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ "МХП-Громаді", СК "Росава" на чолі з новим тренером, професійним фахівцем Олександром Кирилюком, готується до сезону попри незрозумілу ситуацію щодо старту Чемпіонату через карантин.

З травня команди учасниці розпочали навчально-тренувальні збори та провели ряд товариських матчів.

Першу товариську зустріч СК "Росава" провела проти ФК "Рубікон" м.Вешневе, яка приймає участь у Чемпіонаті України серед аматорських команд. В результаті гри СК "Росава" здобула вольову перемогу з рахунком 3:2 (Сайко, ГНП(2))

22 травня в с.Білозіря  СК "Росава" зіграла з "Альтаїром". Команди зіграли три тайми по 30 хвилин.

У складі Альтаїра ми побачили таких футболістів: Мальований, Маценко, приїжджа трійка захисників та Стрикаль, Олійник, Гопка, Вакуленко, Дєдов, Зоря.

У Росави склад ще цікавіший: Сорокін, Соколовський, Грищук, Нікітенко, Сайко, Тупчієнко, Лобов, Гуд, Степанов, Пархоменко, Матвієнко, Кисіль, Бовшик, Вовк, Чорноіван.

Команди розпочали рівно з великим бажанням і така гра точилась хвилин 15. Росава напрягала на флангах, Альтаїр теж грав через Дєдова. Далі перевага перейшла до Драбова – команда почала забивати. Швей замкнув подачу з флангу, а Дєдов реалізував пенальті, який заробив Олійник. Зоря головою замкнув ідеальну подачу Олійника. Дєдов так закрутив штрафний, що маленький чирк від когось із гравців став результативним. П‘ятий гол забив Таранушич – 0:5.

Альтаїр розслабився і Росава відквитала один гол. Матвієнко тонко викотив Савіську, який не схибив – 1:5.

Росава (Степанці) – Альтаїр (Драбів) 1:5
Голи: Савісько (68) – Швей (25), Дєдов (30 пен., 37), Зоря (33), Таранушич (65)

30 травня  в с. Червона Слобода "Росава" зустрічалась з однойменним колективом, одним із лідерів першої ліги Чемпіонату Черкаської області з футболу. В цій зустрічі степанчани впевнено обіграли суперника з рахунком 3:0 ( Сайко, Чорноіван, Давиденко І.)

6 червня с.Білозір’я

Росава (Степанці) – Златокрай (Золотоніський р-н) 5:3
Вилучення: Гуд (25, друга жовта)

На 10 хвилині матчу Росава вже була попереду 2:0, Степанов міг забити сам на сам і третій.

У середині першого тайму Гуд отримав другу жовту за зрив атаки, залишивши Росаву вдесятьох. На перерву команди пішли за рахунку 3:2 на користь Степанців.

У другому таймі на полі точилась рівна гра. В Росаві добре себе зарекомандувала молодь. Хлопці забили ще два голи. У складі Златокрая красивий гол зі штрафного забив Гамалій. 5:3 перемога Росави.

13 червня на Центральному стадіоні Черкас відбулась товариська гра між МСК Дніпро і Росавою ( 3:0)

Голи: Сторчоус, Савісько, Онищенко.

Перемогу здобули господарі, які претендують на Другу лігу Чемпіонату України.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», Виконавчий комітет УАФ вирішив дозволити регіональним асоціаціям футболу поновлювати змагання з футболу обласного, районного та міського рівня, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб (за винятком змагань, у яких беруть участь особи віком до 18-ти років), без глядачів, у регіонах, в яких здійснюється послаблення протиепідемічних заходів, за умови отримання відповідних погоджень (дозволів) від місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування та затвердження ними відповідних рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час організації та проведення таких змагань.

Отже, початок обласних змагань серед аматорських команд попередньо планується розпочати 26-27 червня 2020 року.