Наші переможці XV дистанційного Міжобласного мистецько-екологічного конкурсу-фестивалю української естрадної, народної та авторської пісні «МОСТИ НАД РОССЮ»

Дата: 15.06.2020 14:17

Артисти-аматори Степанецької громади взяли участь у традиційному мистецько-екологічному конкурсі-фестивалі української естрадної, народної та авторської пісні  «МОСТИ НАД РОССЮ».

За п’ятнадцять років від заснування цього конкурсу–фестивалю духовні мости між людьми зміцніли, свято пісні «виросло» зі своїх рамок, піднялося у своїй престижності. Цього року, в умовах карантинних обмежень, конкурс–фестиваль проводився дистанційно. Використовуючи сучасні можливості зв’язку, свої вокальні вміння продемонстрували аматори-солісти та колективи з міст і сіл Черкаської та Київської областей, зокрема Черкаського, Золотоніського, Городищенського, Драбівського, Тальнівського, Чигиринського, Катеринопільського, Канівського, Смілянського, Звенигородського районів, Стеблівської, Карашинської, Степанецької об’єднаних територіальних громад, міст Сміла, Фастів, Корсунь-Шевченківський. Цього року глядачі вперше мали можливість долучитися до голосування і визначити володаря «Призу глядацьких симпатій». За результатами роботи журі і глядачів XV Міжобласного мистецько-екологічного конкурсу - фестивалю української естрадної, народної та авторської пісні «Мости над Россю» стали відомі переможці, серед яких призові місця посіли представники Степанецької ОТГ:

НОМІНАЦІЯ «АВТОРСЬКА ПІСНЯ»

В цій номінації серед солістів :

- диплом I ступеня отримує Сергій Почтар, аматор Степанецького КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької ОТГ» Канівського району;

НОМІНАЦІЯ «ЕСТРАДНА ПІСНЯ»

В цій номінації серед ансамблів :

- диплом II ступеня - вокальний ансамбль «Роси», село Степанці Степанецької ОТГ;

- дипломи III ступеня отримують вокально-інструментальний ансамбль «Джерело», село Дарівка Степанецької ОТГ Канівського району та народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Калниболотський курінь» , смт. Катеринопіль.

Пишаємося тим, що серед багатьох колективів та виконавців наші талановиті земляки здобули перемогу та гідно представили культуру Степанецької громади.

Вітаємо усіх переможців!