Проєкт "Спорт для всіх" у Степанецькій громаді!
Сприяння залученню до здорового способу життя, занять фізичною культурою і спортом усіх категорій населення громади - є пріоритетним завданням для керівництва та депутатського корпусу Степанецької ОТГ. На сьогодні актуальними проблемами залишаються: погіршення стану здоров’я населення, зловживання алкоголем, тютюновими виробами, вживання наркотичних засобів. Як наслідок – зменшується тривалість життя, загострюється криміногенна ситуація, особливо у молодіжному середовищі. З метою створення умов для розвитку фізичної культури і спорту, підвищення рівня здоров'я, фізичного та духовного розвитку населення у Степанецькій ОТГ розроблено проект "Спорт для всіх", який забезпечить державну політику у сфері фізичної культури і спорту на місцевому рівні. Завдання проекту передбачає:
- Зростання загальної чисельності населення, залученого до різних видів фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.
- Покращення результатів виступу СК "Росава", команд навчальних закладів та позашкілля громади в змаганнях.
- Формування системи підготовки резерву для спортивних команд громади, забезпечивши охоплення школярів заняттям спортом.
- Оновлення матеріально-технічної бази.
«Спорт в Україні на сьогодні перебуває в дуже скрутному становищі. Проведення різних спортивних заходів стає можливим тільки за допомогою спонсорів, дуже важкі умови для тренувань у спортсменів, морально застаріле спортивне обладнання. Зараз, як ніколи, необхідно залучати значні кошти в спорт, так як Степанецька ОТГ перебуває на стадії формування свого іміджу. Адже це є дуже важливим фактором, щоб громадськість рахувала нашу громаду, як спортивну громаду» - відзначив Степанецький сільський голова Олександр Яременко.
Проект "Спорт для всіх" реалізується за фінансової підтримки Виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".