УЧАСТЬ У РОБОТІ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СТУДІЇ

Дата: 11.06.2020 14:47

9 червня 2020 року керівник методичного об’єднання працівників психологічної служби Степанецької ОТГ, практичний психолог Степанецького ЗДО  «Білочка»  Юлія Шинкаренко стала учасником обласної дистанційної методичної студії «Формування навичок індивідуального консультування та ведення груп з розвитку стресостійкості у здобувачів освіти: онлайн формат»,  яка відбулася на платформі meet.jit.si.

Організатором методичної студії була методист навчально-методичного центру психологічної служби КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Тетяна Артеменко.

До  роботи онлайн-студії долучилося 58 психологів Черкаської  області.  Наскрізна лінія методичної студії -  кризове консультування учасників освітнього процесу та ведення підліткових груп. Розглядались і такі питання, як  основні напрями та форми роботи діяльності інтернет-консультантів,  особливості консультування в чатах та на форумах.

Учасники актуалізували знання з кризового консультування, подолання стресу та розвитку життєстійкості в учнів та педагогів. Онлайн-студійці опрацювали практичні кейси з  досвіду інтернет-консультування методиста Тетяни Артеменко. Завершенням роботи стало складання демо-версій дистанційних консультацій.

Сучасні освітні виклики, спричинені пандемією, ставлять перед спеціалістами  завдання опанування дистанційних форм роботи з дітьми та дорослими.

Незабаром буде створено віртуальну  психологічну службу, де кожний учасник освітнього процесу закладів Степанецької  громади зможе отримати безкоштовну психологічну допомогу та емоційну підтримку.

За матеріалами Інформаційно-методичного центру