І ДІТИ, ДІТИ, ДІТИ…

Дата: 06.06.2020 09:18

5 червня цього року, свій поважний ювілей відсвяткувала Лідія Іллівна Кравець, що мешкає в Малому Ржавці. Мама двох синів та доньки, турботлива бабуся та прабабуся. Все своє життя присвятила дітям, і не лише своїм. Не одне покоління малих школяриків вивчили першу букву, прочитали перший склад, написали першу паличку завдяки їй - першій вчительці, Лідії Іллівні. Вчитель початкових класів, вчитель української мови та літератури, директор школи - і діти, діти, діти. Все життя, ніби один день, промайнуло в домашніх та шкільних турботах. І всюди намагалася встигнути. І сьогодні, коли на поріг прийшов ювілей, до обійстя Лідії Іллівни поспішали не тільки діти, онуки, правнуки, родина, а й колишні учні.  В цей день в. о. Старости Оксана Савенко та депутат Степанецької сільської ради Валентина Горова від імені всіх колишніх учнів, від себе особисто та від імені сільського голови Олександра Яременка  привітали ювілярку зі святом, подарували квіти і теплий подарунок.