ОМРІЯНЕ МІСЦЕ ВІДПОЧИНКУ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 05.06.2020 08:51

На території Мартинівського старостинського округу Степанецької ОТГ люди жили ще до нашої ери, залишивши після себе поселення обабіч річки Мартинки, на навколишніх пагорбах. Річку Мартинку підживлювали дрібні струмки та потоки, що брали початок від неймовірної кількості джерел. Одне з них ще й досі пульсує своєю цілющою прохолодою, знане серед місцевого люду як - Зінине джерело. Саме біля цього джерела, керівництвом громади, сільським головою Олександром Яременком та в.о. старости Мартинівського старостинського округу Аллою Буслею, було вирішено створити ставок розміром приблизно 40 на 100 метрів. Днями і сталася ця омріяна подія, з’явилося плесо нової водойми. Благоустрій навколо ставка ще не проведений, адже потрібно вивезти досить велику кількість мулу, а вже потім облаштовувати територію. Заплановано, що новий ставок слугуватиме і для купання, і для проведення свят та буде зариблений, стане омріяним місцем відпочинку для жителів громади.