У 90 РОКІВ ДУША ЩЕ ПИШЕ ВІРШІ

Дата: 04.06.2020 08:45

4 червня 2020 року відсвяткувала 90 - річний ювілей корінна жителька с. Мартинівка,  Галина Євтихіївна Кардаш. Жінка народилася в багатодітній родині, закінчила 10  класів Мартинівської середньої  школи, вивчилася в  Києві на бухгалтера. Повернулась в рідне село, пропрацювала до пенсії,  більше 30 років бухгалтером в місцевій школі та сільській раді. Після виходу на заслужений відпочинок, ще 8 років пропрацювала листоношею. Жінка виховала 2-х дітей та має 3-х онуків. Ювілярка має хобі – вишиває, пише вірші та гарно їх декламує.

Галина Євтихіївна, привітно зустріла представників Степанецької ОТГ, в.о старости Мартинівського старостинського округу Буслю Аллу Василівну та бібліотекарку Куцокінь Аллу Сергіївну, які прийшли її привітати з ювілеєм, щиро дякувала за теплі слова, подарунок та привітання. Навзаєм прочитала свої поетичні напрацювання.