Вітаємо Каріну Степанець!

Дата: 01.06.2020 16:18

Нещодавно завершив роботу Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН–Юніор Дослідник», який щорічно проводить Національний центр «Мала Академія Наук України».

Підсумки конкурсу було підведено на основі онлайн захисту та результатів оцінювання дослідницьких робіт 47-ми учасників – учнів 7-10-их класів закладів загальної середньої освіти  різних областей України.

Степанець Каріна, учениця 8 класу Степанецького ліцею, в номінації «Техніка» (робота «Фізичний бум на кухні») стала призером Всеукраїнського інтерактивного конкурсу, отримавши Диплом ІІІ ступеня.

Своїм успіхом у конкурсі Каріна завдячує педагогічному  колективу Степанецького ліцею, і насамперед керівнику дослідницької роботи, вчителю фізики  Світлані Анатоліївні Степанець.

За матеріалами Інформаційно-методичного центру