Послаблення карантину з 1 червня 2020 року: відкриються басейни, спортзали і автошколи

Дата: 29.05.2020 11:51

З 1 червня 2020 року в Україні - новий етап пом'якшення карантину, відкриються спортзали, басейни, автошколи, якщо будуть досягнуті певні індикатори епідемічної ситуації також відвідування освітніх занять у групах не більше десяти осіб, ще планується  запуск залізничного транспорту і міжобласних перевезень. 26-27 травня на сайті Міністерства охорони здоров'я вже  розміщені рекомендації щодо роботи басейнів і спортзалів. Ляшко уточнив, що відкриття басейнів раніше Міністерство охорони здоров'я не розглядало на третьому етапі послаблення карантину. "Але нові дані, які сьогодні з'явилися про поширення коронавірусної хвороби, можливість поширення збудника коронавірусу через воду, зокрема, через ту, яка постійно дезінфікується, дозволяє розпочати роботу спортивних залів, а також басейнів у тому випадку, якщо будуть виконуватися протиепідемічні норми", - пояснив Ляшко.