КЗ "Центр культури і дозвілля Степанецької ОТГ" оголошує конкурс дитячих фоторобіт "Креативне фото мого улюбленця"

Дата: 28.05.2020 15:34

До уваги жителів Степанецької громади!

З метою розвитку творчих здібностей дітей та юнацтва, естетичного виховання підростаючого покоління та організації змістовного  дозвілля дітей та юнацтва нашої громади, КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади» оголошує конкурс дитячих фоторобіт "Креативне фото мого улюбленця".

2. Умови проведення Конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з 1 червня до 20 червня 2020 року.

2.2. У Конкурсі беруть участь такі вікові категорії: 5-10 та 11-16 років.

2.3. Участь у Конкурсі для всіх учасників – безкоштовна.

2.4. На Конкурс представляються виключно індивідуальні фотороботи, які являють собою кольорові креативні фотографії з домашніми улюбленцями.

• Обов’язкова умова – на фото повинна бути зображена кумедна тварина (кілька тварин)! Це можуть бути ссавці, риби, птахи, комахи; люди можуть бути присутніми на фото, але головним об’єктом має бути тварина;
  • Фото повинно розкривати незвичність і унікальність тварини, які ви знімаєте;
  • Момент, зображений на фото, має вписуватися у рамки пристойності і здорового глузду;
  • Фото повинно бути естетичним (тварина має бути зображена в пристойній позі);
  • Фото не повинні бути образливими по відношенню до тварин;
  • Фото повинні бути оригінальними, яскравими, незвичайними, природними, такими, що запам’ятовуються.

Закликаємо вас гуманно поводиться з тваринами, яких ви фотографуватимете! Будь ласка, не створюйте таких ситуацій, у яких можуть постраждати тварини!

2.5. Допускається незначна обробка фото, без додавання рамок та використання фотомонтажу.

2.6. Фото-колажі та колективні роботи на Конкурс не допускаються.

2.7. Кожен учасник може надіслати на Конкурс не більше однієї фотографічної роботи.

2.8. Конкурсні фотороботи потрібно до 20 червня 2020 року надіслати на електронну адресу kz.metodkab@ukr.net  з поміткою "На конкурс", або передати особисто Організатору Конкурсу в електронному вигляді за адресою: село Степанці, будинок культури, Юлії Вікторівні Мітакі.

Разом з фотознімком потрібно вказати наступну інформацію:

1. назва фотороботи;
  2. прізвище, ім’я та по батькові (повністю) учасника Конкурсу;
  3. місце проживання;
  4. повна дата народження учасника Конкурсу;
  5. номер контактного телефону.

Роботи які надіслані з недотриманням правил, не беруть участі в конкурсі.

2.9. Не допускаються для участі у Конкурсі фотороботи, які:

-   не відображають тему Конкурсу;

• поганої якості;
  • кліпарт або фото завантажені з інтернету;
  • негативного або відштовхуючого змісту;
  • не відповідають вимогам, зазначеним у пункті 2.4 Положення;
  • пропагують насилля, будь-яку форму ворожнечі, негативні звички;
  • містять будь-яку форму приниження.

2.10. Організатор Конкурсу залишає за собою право використовувати фотографії в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, поліграфічної продукції (календарі, буклети некомерційного характеру) публікацій у ЗМІ матеріалів про Фотоконкурс тощо. Організатор зобов’язується наводити відповідне посилання на авторів робіт при будь-якому публічному відтворенні фотографій.

2.11. Критерії оцінювання фоторобіт:

- повнота розкриття запропонованої теми (до 4 балів);

- технічна якість фотографій, вдале оформлення (до 3 балів);

- оригінальність фотороботи (до 3 балів).

Директор КЗ «Центр культури

і дозвілля Степанецької ОГ»                                                    Юлія МІТАКІ