ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ

Дата: 28.05.2020 10:13

Пропонуємо взяти участь в II (обласному) етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», який проводиться щорічно в м. Черкаси на базі Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».
Мета проведення конкурсу
II (обласний) етап заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» проводиться з метою: - пошуку та розкриття нових юних талантів; - підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному
вихованні підростаючого покоління; - подальшого розвитку фотоаматорства серед учнівської молоді; - популяризації та пропаганди художньої майстерності гуртківців.

Учасники конкурсу
В конкурсі беруть участь вихованці закладів позашкільної освіти області. Конкурс проводиться за ДВОМА віковими категоріями: - молодша група (10-14 років); - старша група (15-18 років ). Вік учасників визначається за роком їх народження.

Конкурс проводиться за номінаціями:
- портрет (репортажний та студійний );
- пейзаж;
- натюрморт;
- побутові або жанрові фотографії;
- фото з застосування програми Аdobe Phоtoshор;
- архітектура;
- репортажне фото;
- макрофотографія;
- флора та фауна;
- позажанрове фото.
Програмою конкурсу передбачається проведення особистої першості по кожній номінації у кожній віковій категорії.

Умови проведення
На конкурс приймаються чорно-білі та кольорові фотографії в електронному вигляді, завантажені на Google диск. Від кожного закладу на обласний етап конкурсу надсилається не більше 2-х робіт у кожній віковій категорії кожної номінації.

До кожної фотографії слід вказати:
- назву знімка (або циклу);
- номінацію;
- прізвище, ім`я та вікову категорію автора;
- офіційну назву закладу освіти.

До фоторобіт, надісланих на конкурс, додається відсканована заявка за встановленим зразком (згідно з додатком), яка заповнюється без скорочень і абревіатур. Якщо конкурсна робота виконана колективом вихованців, то обов`язково додаються дані про кожного, хто входить до його складу. Фотографії, які не відповідають вимогам конкурсу та не мають необхідної документації, суддівська колегія не розглядає.

Організаційний комітет залишає за собою право використовувати надіслані на конкурс фотороботи для розміщення на сторінках видань Комунального закладу „Черкаський обласний центр науково-технічної
творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради“, з обов`язковим
вказуванням автора (авторів).

Роботи оцінюються за критеріями:
- композиційне рішення (правильно заповнений кадр) – 10 балів;
- ідея роботи (задум автора) – 10 балів;
- технічна майстерність (різкість зображення, правильність
експозиції, робота зі світлом, баланс кольорів) – 10 балів;
- використання технічних прийомів (довгі і короткі витримки, зйомка
з проводкою, зумування на довгих витримках, світла і темна тональність…) – 10 балів

За детальною інформацією звертайтеся за номером 0678276282, Людмила Юріївна Негуляєва.