У СВОЇ 80 ЩЕ ПІДНІМАЄ ГИРЮ ТА ВЕДЕ АКТИВНИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ – ТАК ТРИМАТИ!

Дата: 25.05.2020 13:01

22 травня 2020 року відсвяткував свій 80-ти річний ювілей корінний житель села  Мартинівка - Кардаш Анатолій Євтихійович, який народився в багатодітній родині, у 1956 році закінчив 8  класів Мартинівської середньої  школи та поїхав навчатись на Донбас  за спеціальністю металург. Після навчання ювіляр пішов працювати на металургійний завод ім.Кірова в місті Макіївка. В 1959 році його призвали до лав армії, служив Анатолій Євтихійович в військово–морському флоті на борту підводного човна цілих  6 років. В 1965 році демобілізувався та повернувся в Макіїївку на попереднє місце роботи, пропрацював там ще 4 роки, і повернувся в рідне село Мартинівку. Влаштувався електрозварювальником у  місцевий колгосп, потім 6 років пропрацював на цукровому заводі. Продовжив свою трудову діяльність у м. Каневі на цегельному заводі. На заслужений відпочинок пішов з заводу «Магніт». Але на цьому трудова діяльність не завершилась. Анатолій Євтихійович, ще 4 роки пропрацював у ЖКГ в місті Радужне, Тюменської області. Разом з дружиною виховали двох дітей та має одну онучку. Ювіляр в свої 80 років веде активний спосіб життя, кожного ранку обливається водою, та піднімає гирю вагою 16 кг.

Анатолій Євтихійович, привітно зустрів представників Степанецької ОТГ, в.о старости Мартинівського старостинського округу Буслю Аллу Василівну та бібліотекарку Куцокінь Аллу Сергіївну, які прийшли його привітати з ювілеєм, щиро подякував за теплі слова та подарунок.