«ДОНБАС СОС» гаряча лінія для постраждалих від збройної агресії

Дата: 20.05.2020 10:16

У рамках Меморандуму про співпрацю, Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України та ГО «Донбас СОС» запустили гарячу лінію. Вона є безкоштовною і доступна для громадян, постраждалих від збройної агресії за номером –     0-800-309-110.

Там надають консультаційні послуги інформаційного і правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації, захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держав, в тому числі внутрішньо переміщених осіб і цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим, міста Севастополя.

Телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних і житлових програм, програм працевлаштування тощо.