Нові речі для громадської майстерні в Степанецькій ОТГ

Дата: 14.05.2020 17:50

Степанецька ОТГ – одна із трьох громад на Черкащині, де  створюються громадські майстерні.

Мета проекту - підтримка та розвиток підприємницького потенціалу жителів громади у сфері побутового обслуговування, надання жителям громади високоякісних побутових послуг, наближення їх до місць проживання громадян. Реалізація проекту дозволить залучити діючих майстрів в облаштований простір і таким чином сприяти розвитку побутового сервісу в громаді. В рамках реалізації проекту закуплено сучасне обладнання та меблі, що дозволить розвивати супутні сервіси у громаді та згодом відкрити на базі майстерні, наприклад швейне ательє з ремонту одягу, точильню або ремонт меблів.

13 травня 2020 року Степанецька ОТГ отримала обладнання, інструменти та частину меблів в продовження облаштування #Громадських_майстерень. Поступово приміщення наповнюється чоловіками та запахом нових інструментів. Любов Ропало, Світлана Остряніна із "Черкаської агенції регіонального розвитку", Павло Бойко та Іван Степанець із Степанців трудилися як бджілки, щоб скласти 3 верстаки, шафу та швейний стіл. Чоловіки отримали задоволення від складання станків, а дівчата - від розкладання дрібного інструменту по поличкам. Синергія в дії!

Проект "Запуск громадських майстерень у 3 громадах Черкаської області" впроваджується у рамках спільного проекту "Посилене партнерство для сталого розвитку", що реалізується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції.