Нова українська школа – школа нових можливостей

Дата: 14.05.2020 15:44

Відповідно до плану роботи комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 13 травня 2020 року відбувся обласний семінар методистів методичних служб з початкової освіти  «Нова українська школа – школа нових можливостей», в якому взяла участь голова методоб’єднання вчителів початкових класів ЗЗСО Степанецької ОТГ Чорноіван Оксана Іванівна. Семінар проводиться в он-лайн режимі на платформі Jitsi.meet.

Під час семінару були розглянуті питання:

-новітні законодавчі засади сучасної української школи. Закон України «Про повну загальну середню освіту»;

- сучасні виклики та реалії Нової української школи;

- професійний розвиток педагогів;

- психологічне значення трансформації особистості у контексті викликів сучасності;

-реалізація міжгалузевої інтеграції засобами образотворчого мистецтва;

-діяльнісний підхід в освітньому процесі: акцент на ІІ циклі навчання.

-педагогічна діяльність учителя початкової школи крізь призму  інституційного аудиту.                                                                                                                                                                                                                                       Було проведено on-line спілкування «Ідеї, пошуки, знахідки». Учасники ділилися власним досвідом роботи під час карантину, ідеями  завершення навчального року, цікавими лайфхаками методичної роботи.

Чорноіван Оксана Іванівна поділиться актуальною інформацією на традиційних серпневих зустрічах учителів громади.

За матеріалами Інформаційно-методичного центру