ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЗАСЛУЖЕНОГО ВЧИТЕЛЯ УКРАЇНИ

Дата: 13.05.2020 16:20

Нещодавно відзначила День народження  Хижняк Катерина Іванівна,  Заслужений вчитель України, учитель-методист, голова районного методичного обєднання, член обласної творчої групи, яка багато років  працювала  у Степанецькій школі учителем біології.

Педагогічну діяльність Катерина Іванівна  розпочала  у 1984 році   вчителем біології  та хімії  Степанецької середньої школи  після закінчення  Черкаського педагогічного інституту.

Маючи високу  науково-теоретичну і  методичну підготовку, досконало володіючи ефективними формами навчання, забезпечувала високу результативність і якість своєї праці. Підтвердження цього - навчальні досягнення   учнів: степанецькі  школярі показували          високі результати на районних,  обласних  та всеукраїнських олімпіадах  з біології.

Школярі, яких навчала Катерина Іванівна, були учасниками і переможцями різноманітних  біологічних досліджень,  природоохоронних конкурсів  та  акцій, залюбки вивчали  екологічні проблеми рідного краю, співпрацювали  із Канівським природним заповідником, Інститутом ботаніки  ім. М.Холодного.

Особливу увагу Хижняк К.І. приділяла роботі з обдарованими дітьми, залучаючи їх до науково-дослідницької роботи  у  секціях  Малої академії наук України.

Багато  випускників  обрали для  подальшого навчання   заклади, пов’язані  саме з вивченням біології та  стали  вчителями  біології і  хімії, лікарями, науковцями.

Висока  педагогічна майстерність,   педагогічна етика, знання   вікових особливостей учнів  є зразком для наслідування.

Досвід роботи Катерини Іванівни популяризувався на сторінках педагогічних видань.

За сумлінну працю  та значний  внесок  у розвиток національної освіти, багаторічну  плідну педагогічну діяльність, високий  професіоналізм Хижняк К. І. нагороджена Почесними грамотами Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, знаком «Відмінник освіти України»;                      Указом Президента України присвоєно  почесне звання «Заслужений вчитель України».

Від щирого серця освітяни  району бажають Катерині Іванівні:

Здоров’ям міцніти, життям радіти,
Хай радість приносять онуки і діти.
Хай Ваша родина росте-розквітає,
На добрі діла хай Господь наставляє!

За матеріалами Інформаційно-методичного центру