Управління соціального захисту населення інформує:

Дата: 13.05.2020 14:16

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 329 „Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми” (далі – Постанова № 329) затверджено Порядок надання допомоги фізичним особам-підприємцям (ФОП), які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платника податків єдиного податку (далі – Допомога).

Допомога надається на період карантину та на один місяць після  дати його відміни, та призначається в розмірі одного прожиткового мінімуму на кожну дитину віком:

До 6 років в сумі- 1779 грн.;

Від 6 до 10 років – 2218 грн. щомісячно.

Умовою отримання допомоги є:

• сплата єдиного соціального внеску (ЄСВ) «за себе» за усі місяці 2019 року або усі місяці 2019 року після державної реєстрації ФОП;
  • надання допомоги тільки одному з батьків;
  • неотримання допомоги за програмою  «Муніципальна няня».

Допомога не залежить від наявності доходу за період карантину.Перелік документів для отримання допомоги:

• заява;
  • копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
  • довідка з Пенсійного фонду України про сплату ЄСВ (за формою ОК-7);
  • копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
  • копію рішення виконавчого органу міської або суду про встановлення опіки ( у разі здійснення опіки над дитиною);
  • картковий рахунок для отримання допомоги.

Нагадуємо, що прийняття заяв від громадян з необхідними документами для призначення допомог, субсидій та передачу їх до управління здійснюють уповноважені особи визначені ОТГ чи сільською радою.

Просимо Вас інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян, слідкувати за змінами в законодавстві та їх дотримуватися, а також  посприяти у поданні заяв від Ваших громадян.

Начальник                                                                    АНАТОЛІЙ  НЕЧИПОРЕНКО