ЗА КЕРМОМ ПО ДОРОГАХ ЖИТТЯ…

Дата: 12.05.2020 17:00

12 травня 2020 року відсвяткував 80-ти річний ювілей корінний житель села Мартинівка - Петренко Володимир Пилипович. Ювіляр закінчив 7 класів Мартинівської середньої  школи. Відразу розпочав свою трудову діяльність в колгоспі. Пройшов курси водія. В 1958 році поїхав на Донбас, працював у шахті. Через рік  його призвали до лав армії.  У 1962 році доля повернула його у  рідне село, де він влаштувався працювати водієм на цукровий завод. Всю свою трудову діяльність аж до виходу на заслужений відпочинок, провів за кермом.  Разом з дружиною проживають в парі більше 55-ти років, виховали 2- х синів та мають 3-х онуків.

Володимир Пилипович, привітно зустрів представників Степанецької ОТГ, які прийшли його привітати, щиро дякував за теплі слова та подарунок.