Не забувати ніколи: у Степанецькій ОТГ вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни

Дата: 08.05.2020 18:59

До Дня пам’яті та примирення та до 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що відзначаються 8 та 9 травня 2020 року відповідно, у Степанецькій громаді сьогодні, 8 травня 2020 року, відбулося покладання квітів до пам’ятників та братських могил, які знаходяться на території старостинських округів громади. Через карантин заходи пройшли лише за участю голови,  представників виконавчого комітету, в. о. старост і представників культури.

Сільський голова Олександр Яременко зазначив важливість для нас усіх, що попри всі виклики – ми повинні зберігати пам’ять про те, що зробили українці для перемоги над нацизмом в усьому світі, вшанувати саме тих людей, які полягли за Україну, за нашу рідну землю.

А разом із тим, так склалося, що і зараз ми воюємо аж на двох «фронтах». Вже сьомий рік українці, серед яких і військові степанецької громади, захищають нас на Сході України. Водночас наші медики нині «воюють» з іншим ворогом – коронавірусом. Утім, із ким би ми не вели боротьбу – обов’язково вийдемо переможцями. Оскільки наша боротьба – за життя.

В ці дні згадаємо кожного з наших рідних, близьких, знайомих, усіх, хто причетний до тодішніх та нинішніх війн. Подумки побажаємо живим всіляких гараздів, а тим, хто відійшов у засвіти – вдячної пам’яті нашого та прийдешніх поколінь.