Дорогі ветерани, шановні земляки!

Дата: 08.05.2020 08:30

Від імені в.о. старост, виконавчого комітету та депутатського корпусу Степанецької сільської ради ОТГ сердечно вітаю учасників та дітей війни,  ветеранів-фронтовиків, працівників тилу, всіх жителів Степанецької громади з  Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Бажаю вам, дорогі наші ветерани, бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою!

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах тієї війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Слава та честь також героям сьогодення, воїнам захисникам в російсько-українській війні, що палає на Сході України. Тепер завдання нашого покоління не дозволити розпалити нову світову бійню, відродитися жахам фашизму і його новітнім порядкам «руського міру», не спокуситися на улесливу риторику «побєдобєсія» агресора.

Бажаю всім міцного здоров’я, добра, злагоди та добробуту у родинах, щасливого сьогодення і непохитної віри у те, що карантин закінчиться, а завтрашній день буде обов’язково - переможним, мирним, світлим і щасливим!

З повагою,

сільський голова Степанецької ОТГ    Олександр ЯРЕМЕНКО.