Участь школярів Степанецької ОТГ у безстроковій акції у соціальних мережах «Родинні історії війни»

Дата: 07.05.2020 16:54

Друга світова війна не оминула жодної української родини. Понад 7 мільйонів українських синів і доньок захищали своїх рідних та свій дім від ворога.

Перемога над нацизмом була б неможливою без внеску українців – без незламності та людської гідності сотень тисяч звичайних людей. Без їхніх історій наша пам’ять про Другу світову не була б  цілісною.

До Дня пам’яті та примирення та до 75-ї річниці перемоги над нацизмом Український інститут національної пам’яті започаткував безстрокову акцію у соціальних мережах «Родинні історії війни».

Учні  закладів освіти Степанецької ОТГ долучаються до безстрокової акції, щоб  поділитися  своїми родинними історіями, пов’язаними з Другою світовою війною, які будуть розміщені  у соцмережах під хештегом #РодинніІсторіїВійни.

Головне у зборі матеріалів - прагнення віддати належне окремим людям, вшанувати їхню пам’ять і доповнити їхніми історіями загальну історію трагічних подій Другої світової війни.