Психологічна служба закладів освіти Степанецької громади інформує
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширення коронавірусу COVID-19» практичні психологи закладів освіти Степанецької громади в період карантину працюють у гнучкому режимі роботи із використанням технологій та онлайн-ресурсів для дистанційного навчання. Вони адаптували організаційно-методичну роботу, а саме: «Просвіта», «Навчальна діяльність», «Консультування».
У період карантину до психологів побільшало звернень з питань зниження рівня тривоги, страхів, підтримки емоційної рівноваги, запобігання соціальним ризиками серед дітей та підлітків, які перебувають вдома без догляду дорослих, через що збільшується їх вразливість, зокрема у мережі Інтернет.
Практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти Степанецької ОТГ: Юлія Шинкаренко, Леся Романовська, Ірина Козак, Наталія Швець, Людмила Тимошенко надають індивідуальні консультації за допомогою відеозв’язку або у форматі телефонного спілкування та листування (електронна пошта, Viber).
На сайтах закладів освіти, у професійних групах (Facebook, Viber), розміщуються і пропонуються до обговорення текстові та відео матеріали просвітницького та профілактичного спрямування.
Психологи радять дітям та батькам обмежувати час, проведений у новинах та соціальних медіа, пропонують читати книги, слухати музику, займатися освітньою діяльністю, творчістю, переглядати мотивуючі, позитивно забарвлені відеофільми, відпочивати, грати у настільні інтелектуальні ігри.