Станом на 07 травня 2020 року нових підтверджених випадків хворих на коронавірус у Степанецькій ОТГ – НЕ виявлено.
Жительці Степанецької ОТГ, в якої діагностували коронавірус ще 30 квітня 2020 року, зробили повторний тест на COVID-19, результат виявився НЕГАТИВНИМ. Тести визначених 24 контактних осіб також показали негативний результат. Днями очікуємо вже на третій контрольний тест у хворої та на повторні тести контактних осіб.
За інформацією Центру громадського здоров’я України, а також обласних лабораторій, станом на ранок 7 травня 2020 року в Україні 13691 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 340 летальних, 2396 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 507 нових випадків. По Черкаській області загалом 324 випадки, плюс 10 – за останню добу.
Карантин ніхто не скасовує, його лише «пом’якшують». В Степанецькій ОТГ, як і по всій Україні, він діє до 22 травня. Тому закликаємо всіх жителів громади дотримуватися карантинних правил і обмежень, норм та рекомендацій фахівців, особливо МОЗ і медиків, обов’язково та всіма. Залишайтеся вдома, не виходьте без нагальної потреби на вулиці, не відвідуйте громадські місця, уникайте скупчення людей. Бережіть себе і не наражайте на небезпеку своїх рідних.