НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК – УВАГА ТА ЛЮБОВ БЛИЗЬКИХ ЛЮДЕЙ

Дата: 05.05.2020 11:46

03 травня відсвяткував свій 85-й день народження корінний житель Мартинівського старостинського округу Святун Василь Митрофанович. Народився ювіляр в с. Ключники в багатодітній родині, сім’ї колгоспників. Навчався в Таганчанській школі. Після закінчення школи, будучи ще досить юним хлопцем, в 1954 році поїхав працювати на цілину. Згодом повернувся у рідне село, звідки і вступив до лав армії, аж у м. Калінін, що за Москвою. Після служби поїхав у м. Макіївка працювати шахтарем на шахту Бутовка. Донецької області. Проте на початку 60 х років доля знову повернула Василя Митрофановича у рідне село. З 1963 року по 1985 рік працював у місцевому колгоспі техніком будівельником, саме в ці роки було збудовано приміщення школи та адміністративне приміщення. Впродовж чотирьох наступних років працював майстром на цегельному заводі. В наступні  чотири роки Василь Митрофанович перший в районі організував та відкрив кооператив «Керамік», силами якого було збудовано електропідстанцію в с. Степанці із конторою, гаражами та роздягальнею, в селищі Степанецькому – будинки для спеціалістів та зерносховища, також не обійшлося без «Кераміка» і будівництво Канівської ГЕС, та й взагалі, працівники цього кооперативу приклали свої роботящі рука майже в кожному куточку Канівського району. З 1993 року продовжив працювати на місцевому цукровому заводі заступником директора з питань будівництва та ремонту до завершення повної роботи заводу .

Ювіляр має двох доньок, сина, трьох онуків та трьох правнуків.

Василя Митрофановича від імені Степанецького сільського голови Яременка Олександра Івановича привітала зі святом його донька, в. о. старости Мартинівського старостинського округу Алла Бусля. Також не обділили увагою і його найрідніші люди.