ВІТАЛИ ПО ТЕЛЕФОНУ, АЛЕ ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ

Дата: 05.05.2020 11:39

28 квітня 2020 року відсвяткував 80 - річний ювілей корінний житель с. Мартинівка, Лось Анатолій Олександрович. Ювіляр закінчив 7 класів Мартинівської середньої  школи. Продовжив навчання в професійному училищі № 3 в Макіївці. По закінченні працював токарем на Мартинівському цукровому заводі. 1960 -1964 роках навчався в Вінницькому технікумі, де отримав професію механіка. До виходу на заслужений відпочинок працював, інженером по техніці безпеки в Каневі на ВКБ «Закордоненерго». Разом з дружиною виховали 2- х дітей. Має 4 -ро онуків, та 2 –х  правнуків.

Наразі, Анатолій Олександрович, перебуває не в с. Мартинівка тому привітання ювіляр отримав в  телефонному режиму, за що щиро дякував.