ВЛАСНОЮ ТЕХНІКОЮ У СТЕПАНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ЗДІЙСНЮЮТЬ РЕМОНТ ДОРІГ

Дата: 05.05.2020 09:05

Карантин не вічний! Тому, поки жителі Степанецької ОТГ сидять вдома, комунальники, у відповідності, до діючої в громаді «Програми розвитку інфраструктури і фінансування, пов’язаної з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг місцевого значення, автомобільних доріг загального користування та місцевого значення, які проходять територією Степанецької ОТГ, Черкаської області на 2018-2020рр.», проводять роботи з благоустрою та ремонту доріг, об’єктів комунальної інфраструктури, тощо.

Потужним грейдером, який був придбаний для потреб комунального підприємства «Степ-агробуд», директор Володимир Степанець, продовжують планово, поетапно ремонтувати дороги, зокрема грейдерування проблемних ділянок, де ні швидкій не проїхати, ні рятувальникам дістатися. В квітні 2020 року такі роботи було проведено в селі Степанці по провулках Власихіна, Правєднікова та Родіна.

Комунальники Степанецької ОТГ ставлять за мету провести грейдерування всіх доріг, які потребують  такої процедури.