Вітаємо призерів та учасників конкурсу!

Дата: 04.05.2020 09:59

Нещодавно  стали відомі  призери та учасники конкурсу «Прояви вчительські здібності» Школи майбутнього вчителя математики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Організатором  конкурсу  виступила кафедра математики та методики навчання математики. Конкурс проводився для учнів 7-11 класів і проходив у два тури.

На першому турі конкурсу учасникам пропонувалося перевірити контрольні роботи учнів 5, 6 і 7 класів, знайти та виправити помилки в них.

На другому турі учасники отримали ситуаційне завдання, пов’язане з перевіркою на уроці домашньої роботи учнів 6 класу.

Учасники конкурсу написали коротке есе  про те, як на уроці вчителю визначити, чи дотримувались учні академічної доброчесності.

Участь у конкурсі взяли   учні 7 – 11 класів із закладів загальної середньої освіти області,  серед яких  7 учнів Степанецького ліцею: Риженко Артьом, Яременко Дарина, Писаренко Софія, Степанець Каріна, Юрченко Ніка, Власенко Максим, Свєчкарьова Дар`я. Учні  «відчули» себе в ролі вчителя та перевіряли свої математичні та вчительські здібності.

Члени організаційного комітету кафедри математики та методики навчання математики відзначили усіх наших учасників, а Степанець Каріну, ученицю 8 класу  Степанецького ліцею,  привітали  з  І призовим місцем.