ТВОРЧИХ ЧЕРКАЩАН ЗАКЛИКАЮТЬ ПОЗМАГАТИСЬ ЗА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ "ТАРАСА ПЕНЗЛІ ОЖИВАЮТЬ"

Дата: 29.04.2020 11:51

Жителям Черкащини пропонують провести карантин з користю та позмагатись за участь у фестивалі "Тараса пензлі оживають 2020".

Він відбудеться влітку цього року в с. Шевченкове, де жив і творив Тарас Григорович Шевченко, інформує у Facebook Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Умови конкурсу:

– захід проходить за двома напрямками (художній та літературний пленери) у два етапи;

– до 1 червня 2020 року учасники повинні надіслати конкурсні роботи (детальніше про вимоги до конкурсних робіт за посиланням)

– Художній пленер: тема: "Міфи, легенди та пісні прадавньої України"

– Літературний пленер: тема: ""Ну, що б, здавалося, слова…"

Фестиваль "Тараса пензлі оживають 2020" – це прекрасна можливість вдосконалити професійну майстерність, отримати майстер-класи від відомих художників та літераторів, відвідати цікаві екскурсії, поринути у атмосферу, в якій творив сам Кобзар, позмагатися на всеукраїнському рівні.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у вересні для черкаських школярів проведуть корегуюче навчання.