Онлайн-вебінари з муніципального енергоменеджменту в громадах

Дата: 24.04.2020 10:40

З 29 квітня по 19 травня пройдуть 5 вебінарів, присвячених основним аспектам муніципального енергетичного менеджменту міст та ОТГ (детальніше).

Онлайн навчання організоване в рамках проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», що впроваджується в Україні за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH»..

• Вебінар 1: «Як розпочати роботу? - Управління та принципи прийняття рішень для впровадження успішного енергоменеджменту»
  • Вебінар 2: «Визначення енергозатратних об'єктів.- Важливість збору та оцінки даних»
  • Вебінар 3: «Покращення системи енергоменеджменту – Безкоштовні та недорогі заходи для заощадження енергії»
  • Вебінар 4: «Поглиблення знань у сфері енергоменеджменту. Підвищення потенціалу відповідального за будівлю»
  • Вебінар 5: «Як постійно вимірювати та перевіряти споживання енергії? - Енергетичний моніторинг та звітність»

Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати на пошту nataliia.klymenko@giz.de до 27 квітня 2020 року. У день проведення вебінару, Ви отримаєте персональне запрошення у вигляді посилання на вебінар на вказану Вами адресу. Щоб долучитися до онлайн навчання необхідно буде перейти за вказаним посиланням.

Через обмежену кількість місць, учасники будуть обиратися на конкурсній основі. Відібрані учасники отримають підтвердження реєстрації на вказану ними електронну пошту до 27 квітня 2020 року.

Після проходження онлайн-навчання учасники отримають електронні сертифікати про участь у вебінарі.

Однією з умов участі є реєстрація та створення профілю вашого міста/ОТГ на платформі http://misto-em.org.ua/