БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ – ОДИН ІЗ ПРИОРИТЕТІВ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИЦТВА СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ

Дата: 22.04.2020 14:27

За численними зверненнями жителів громади та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху, відповідно до Закону України «Про дорожній рух», керівництвом Степанецької громади було організовано замовлення та встановлення дорожніх знаків  вздовж комунальних доріг, які проходять по території Степанецької ОТГ.

Працівниками СКП «Благоустрій», директор Ольга Козак, під керівництвом начальника ЖКГ та благоустрою Петра Добровольського, ці дорожні знаки встановили в населених пунктах старостинських округів біля навчальних закладів, а саме:

в с. Степанці – біля Степанецького ліцею, перехрестя вул. Шевченка та провул. Котова, вул.Ткаченка;

в с. Малий Ржавець -  вул. Виноградна;

в с. Беркозівка – вул. Шевченка, вул. Центральна.

Розпочата робота, по вдосконаленню дорожньої інфраструктури в Степанецькій громаді, – це безпека і комфорт її жителів.