ТЕПЛІ СЛОВА В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 02.04.2020 11:57

Нещодавно поважна жителька села Степанці, Лідія Андріївна Ніколаєва відсвяткувала свій День народження. Мама, бабуся, дружина, хороша господиня…І цей перелік можна ще продовжувати та й продовжувати. Адже руки цієї жінки не знають втоми й відпочинку – все хоче зробити до ладу, скрізь встигає та за всім піклується. Багато років Лідія Андріївна разом із чоловіком працювали в соціальній сфері, допомагали одиноким літнім людям, тож добрих слів на їхню адресу вистачає і дотепер. А в такий святковий день привітати іменинницю завітали представники Степанецької ОТГ, подарували гарні квіти, теплі слова подяки та побажань, а від імені сільського голови Олександра Яременка вручили подарунок на згадку.