Підвіз медичних працівників до місця роботи

Дата: 16.04.2020 11:43

На Черкащині голови органів місцевого самоврядування організовують підвіз медичних працівників до місця роботи. Адже з 21 березня рух громадського транспорту в області припинився на час карантину. Медики Степанецької ОТГ, які працюють в умовах карантинного періоду в Канівській ЦРЛ також забезпечені спеціальними транспортними рейсами, який їм організовано із ініціативи сільського голови Степанецької ОТГ Олександра Яременка спільно з керівництвом ПрАТ «Миронівська птахофабрика» в особі Ольги Форостяної. З 16 квітня запрацювали спеціально розроблені маршрути: медичних працівників забиратимуть на авто-зупинках біля магазину «Завітай» і Степанецької амбулаторії та довозитимуть у м.Канів до площі «Соборної»,  також буде рейс у зворотньому напрямку та у вихідні дні.