Степанецька ОТГ долучилася до акції "Зелена планета з МХП"

Дата: 15.04.2020 11:50

Благодійний фонд "МХП-Громаді" оголосив Всеукраїнську екологічну акцію з озеленення сільських територій "Зелена планета з МХП". У 2020 році заплановано висадити близько 20000 саджанців  на територіях присутності підприємств Групи МХП.

Масове озеленення, за результатами останніх досліджень науковців, –найдоступніший та один із найефективніших способів боротьби зі змінами клімату.  Широке залучення до цього процесу громад допоможе у формуванні екологічної свідомості людей та бережного ставлення до довкілля.

Проєкт передбачає у подальшому створення, на місці висаджування дерев, алей та скверів для масового відпочинку жителів сіл та невеликих містечок.

В Степанецькій громаді активно турбуються про наше довкілля та активно підтримують цю акцію та всі заходи, пов'язані з його збереженням. Скоро на території нашої громади зазеленіють молоді яблуні, липи і туї завдяки працівникам СКП «Благоустрій» директор Ольга Козак,  які висаджують їх в селах Степанці та Мартинівка. Також вони розмістили новенькі шпаківні, які виготовили учні Степанецького ліцею на деревах паркових зон, щоб птахи заселилися в них та допомагали нашим деревам бути здоровими, зеленіти і радувати жителів громади.