ОБПАЛЕНІ ЧОРНОБИЛЕМ РАНИ ЗЦІЛИЛО МАЛЬОВНИЧЕ СЕЛО НА КАНІВЩИНІ – МАЛИЙ РЖАВЕЦЬ

Дата: 12.04.2020 14:39

11 квітня свій 90-й день народження святкував житель села Малий Ржавець, Полствинського старостинського округу, Степанецької ОТГ,   Маляренко Іван Федорович. Народився на Кіровоградщині. Більше 20 років проживав і працював у Чорнобилі бригадиром лінійно-монтажної дільниці, яка встановлювала транспортери та водонапірні вежі по всьому Чорнобильському району. За свою працю неодноразово був нагороджений відзнаками різних рівнів. Крім того Іван Федорович  хороший батько. Має сина і дочку. Після аварії на ЧАЕС був змушений покинути обжите гніздечко. Останні 6 років разом з дочкою мешкають у мальовничому куточку Малого Ржавця, який з одного боку омивається річкою Росава, а з іншого підпирає казковий ліс.  В. о. старости Оксана Савенко привітала ювіляра з поважною датою та від імені сільського голови Олександра Яременка і всієї громади вручила подарунок і побажала затишку й тепла в душі та в оселі, а також здоров'я, миру, довголіття.